banner

Dla rodziców

Badanie noworodka

Badanie noworodka

W przypadku tak badania dna oka jak i sondowania dróg łzowych nie należy dokarmiać ani dopajać dziecka na ok. 2 godziny przed przybyciem do gabinetu. Takie postępowanie zmniejsza do minimum ryzyko zachłyśnięcia. Zaraz po zabiegu czy badaniu można (a wręcz należy) dziecko nakarmić i napoić, w związku z czym proszę zabrać ze sobą stosowny sprzęt.

Do badania czy zabiegu proszę się zgłosić z własnym czystym ręcznikiem kąpielowym dziecka, który posłuży do zawinięcia dziecka, oraz pieluchą do podłożenia pod główkę. Proszę również zabrać książeczkę zdrowia dziecka i spis (lub opakowania) leków okulistycznych dotychczas stosowanych.

Przyjmuję we wtorki od godz. 16:00.

Opinie o mnie ze strony znanylekarz.pl:

"Moja córeczka miała problemy z zatkanymi kanalikami łzowymi w obu oczkach.Byłam u wielu specjalistów, dostałam skierowanie do Pani doktor i polecam w 100%. wspaniałe podejście do dziecka,widać ,że robi to z wielkim doświadczeniem.Poradziła sobie wspaniale z kanalikami( inni mieli problemy) dziękuję bardzo Pani doktor i polecam innym rodzicom."

"Badanie dna oka wykonane profesjonalnie, szybko i stanowczo, jasna diagnoza - dzieci rzeczywiście spazmują, ale więcej w tym zwykłego strachu niż bólu - polecam."

"100% specjalistka, dziecko obsłużone w kilka minut - trochę krzyku i po sprawie. Teraz już wszystko jest już w porządku. Dziękuję bardzo Pani Doktor i polecam ją wszystkim rodzicom!"

pacjent

Zadowolony pacjent :)